Renginio data: gruodžio 29 d.

Šiaulių universiteto tarybos posėdis – gruodžio 29 d. Renginio data: 2020 m. gruodžio 29 d. Renginio laikas: 11.00 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma

Renginio data: gruodžio 16 d.

Šiaulių universiteto Senato posėdis – gruodžio 16 d. Renginio data: 2020 m. gruodžio 16 d. Renginio laikas: 14.00 val. Renginio vieta: per Microsoft Teams platformą Posėdžio darbotvarkė čia:

Renginio data: gruodžio 11 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. V.Bacio paskaita „Ar galima ugdyti asmenybę neugdant kūrybiškumo“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 11 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.  

Renginio data: gruodžio 10 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. K. Likšos paskaita „Nelauk pritarimo: savianalizė ir kritiškas požiūris į save“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 10 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 08 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. J. Poškaičio paskaita „Gyvenimo čempionas: likimas tave ar tu likimą?“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 8 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 09 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. A. Dagilytės paskaita „Beieškant pergalių komunikacijos strategijoje: „Žalgirio“ sėkmės istorija“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 9 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 07 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. R. Merkytės paskaita „Vertybės ir kūrybiniai sprendimai lietuviškame versle“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 7 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.