Ekonomika

Specializacijos*
Apskaita, finansai ir bankininkystė

* Bus formuojamos susirinkus reikiamam studentų skaičiui grupėje


Studijų forma ir trukmė
Nuolatinė (3,5 m., dalis programos vykdoma nuotoliniu būdu), ištęstinė (5 m., programa vykdoma nuotoliniu būdu). (Studijuojami dalykai)

Kvalifikacinis laipsnis, kvalifikacija
Socialinių mokslų bakalauro laipsnis

Konkursinio balo sandara
0,4 Matematika
0,2 Istorija
0,2 Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais
0,2 Lietuvių kalba ir literatūra

Metinė studijų kaina
Nuolatinės – 1268 Eur, ištęstinės – 845 Eur

PROGRAMOS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

Ko išmoksiu?
Baigęs studijas žinosi, kaip įvairūs ištekliai yra panaudojami gaminant prekes ir teikiant paslaugas, kaip spręsti išteklių ribotumo problemą, gebėsi vertinti įmonės veiklą ir priimti sprendimus, kaip pagerinti veiklos rezultatus, kaip įvertinti konkurentus, kaip įvertinti, ar planuojamos investicijos atsipirks. Gebėsi analizuoti tiek įmonių, tiek šalių ekonominę situaciją ir numatyti, kas gali įvykti ateityje, kokius sprendimus reikia priimti norint pagerinti šalies gyventojų gerovę.
 
Kuo būsiu ir kur galėsiu dirbti?
Baigęs studijų programą būsi ekonomistas, finansininkas, konsultantas ar specialistas, galėsi dirbti bankuose, draudimo bendrovėse,  mokesčių inspekcijoje, „Sodroje“, individualiose įmonėse ir tarptautinėse užsienio kapitalo bendrovėse, miestų savivaldybėse arba kurti savo verslą.
 
Kokios galimybės tęsti studijas?
Ekonomikos studijų bakalaurai studijas gali tęsti ekonomikos ar kitos studijų krypties magistrantūroje.
 
Informacija teikiama
tel. (8 41)  595 755

Susidomėjai šia studijų programa, bet dar turi klausimų? Konsultuokis su dėstytojais.

 
Studijos Šiaulių universitete buvo vienas geriausių įvykių mano gyvenime. Prisiminimuose visada iškyla šiltos akimirkos, susijusios su šiuo universitetu: dėstytojai, kurie yra kompetentingi savo srities žinovai, įdomios paskaitos, galimybės tobulėti užsiimant papildoma veikla, pagalba iš dėstytojų pusės. Tai buvo daugiau negu žinių universitetas, tai buvo ir Gyvenimo universitetas. Kai įvertini viską, ką gavai, tai nėra ką lyginti. Vien studijuoti – taip, tai yra gerai, bet jeigu tu nori kažko daugiau, ne vien mokslo, nori gauti praktikos, įgūdžių, turi būti drąsus, aktyvus ir atkaklus. Šis universitetas man davė ne vien svarų portfelį žinių, tačiau ir išmokė atrasti save, savo pomėgius, domėjimosi sritis, padėjo suplanuoti tolimesnę karjeros kryptį.“
Laura Janulytė, ekonomikos studijų programa

Kitos Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto studijų programos:

 

Grįžti