Ekonomika

Socialinių mokslų bakalauras

Nuolatinės studijos (3,5 metų; 210 kreditų) 

Ištęstinės studijos (5 metai; 210 kreditų; 85 proc. programos vykdoma nuotoliniu būdu - daugiau informacijos apie nuotolines ekonomikos studijas - čia.) 

Specializacijos: finansai ir bankininkystė; apskaita

Svarbi informacija:

              studiju programu planas      dokumentu teikimas   

 

Nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas tampa Vilniaus universiteto dalimi – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija! Daugiau apie tai skaitykite ČIA.

 

Konkursinio balo sandara:

ekonomika

Ekonomikos studijų programos absolventai gebės analizuoti ekonominę situaciją įmonės, šalies ir pasaulio mastu ir efektyviai paskirstyti ribotus išteklius.

Tavo studijos, karjeros galimybės ir paklausa darbo rinkoje:

  • darbas einant ekonomisto kompetencijų reikalaujančias valdymo ir administravimo pareigas privačiame ar viešajame sektoriuje, savo verslo kūrimas;
  • programa skirta veržliems, siekiantiems vertinti ir valdyti verslo, bankų ir viešojo sektoriaus finansus, kuriantiems savo verslą;
  • iki 40 proc. studijų trukmės galėsi studijuoti užsienio universitetuose;
  • yra galimybė tęsti studijas ir toliau tobulėti, plėsti kompetencijas ekonomikos, verslo ir vadybos ar kitoje socialinių mokslų srities magistrantūroje;
  • 86 proc. absolventų sėkmingai dirba ekonomikos, finansų ir verslo srityse ar įkūrė  savo verslą;
  • visi studijų programos dalykai yra parengti studijuoti nuotoliniu būdu, Moodle aplinkoje.

Praktika. Praktikos atliekamos Lietuvos ir užsienio įmonėse bei organizacijose.

STUDIJŲ PROGRAMOS TIKSLAI IR REZULTATAI

Studijų prieinamumas ir lankstumas. Pasirinkus ištęstines studijas 85 proc. studijų dalykų vykdoma nuotoliniu būdu, naudojant Moodle aplinką. Kontaktiniai susitikimai universitete vyksta 3 savaites per mokslo metus. 

Programos profesoriai, dėstytojai: doc. dr. Lina Garšvienė, prof. dr. Zita Tamašauskienė, prof. dr. Diana Cibulskienė, doc. dr. Henrikas Karpavičius,  doc. dr. Solveiga Skunčikienė, doc. dr. Mindaugas Butkus, doc. dr. Kristina Matuzevičiūtė - Balčiūnienė, doc. dr. Janina Šeputienė, doc. dr. Daiva Beržinskienė-Juozainienė, dr. Jurgita Karalevičienė, dr. Dovilė Ruplienė, dr. Simona Potelienė, dr. Martynas Brazauskas.

ĮSIDĖMĖK! :) Baigęs studijų programą žinosi, kaip su ribotais ištekliais patenkinti kuo daugiau poreikių ir analizuoti ekonominę situaciją šalies ir pasaulio mastu! Siekiantys tapti ekonomikos  mokytojais turi galimybę papildomai studijuoti pedagogikos dalykus ir įgyti pedagogo kvalifikaciją.

Priėmimo klausimais konsultuoja Šiaulių universiteto Studijų ir tarptautinių programų tarnyba: tel. (8 41) 595 755, el. p. studijuok@su.lt

 

Daugiau apie ekonomikos studijas YOUTUBE kanale: https://bit.ly/3ajtAdm

Naujienos studijų programos socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/Ekonomikoskatedra/ 

Naujienos socialiniuose tinkluose: facebook.com/siaul.university/

 

EK Alumnai kalba 1

doc. dr. Kristina Matuzevičiūtė - Balčiūnienė