Erasmus programa Šiaulių universitete pradėta vykdyti 1999 metais, joje aktyviai dalyvauja visi universiteto fakultetai. Programa skaičiuoja jau trečią savo veiklos etapą. Pirmasis etapas Socrates buvo įgyvendinamas 1999-2007 m., antrasis etapas - Mokymosi visą gyvenimą programa - 2008-2013 m., trečiasis etapas - Erasmus+, prasidėjo 2014 m. ir tęsis iki 2020.
 
Per metus Šiaulių universitetas į užsienį išsiunčia apie 70, o į tarptautinę praktiką – apie 20 studentų.

Šiaulių universitetas bendradarbiauja su daugiau nei 140 aukštojo mokslo institucijų iš daugiau nei 40 šalių. Tarptautinių programų ir ryšių tarnyba padeda išvykti Šiaulių universiteto studentams studijuoti ir atlikti tarptautinę praktiką pagal Erasmus+ mainų programą į pasirinktą šalį, juos koordinuoja, rūpinasi studentų saugumu ir studijų kokybe užsienio šalyse.
 
Erasmus+ programa suteikia galimybę Šiaulių universiteto studentams mokytis užsienio šalies universitetuose ir atlikti tarptautinę praktiką nuo dviejų iki dvylikos mėnesių kiekvienoje studijų pakopoje, nemokant studijų mokesčio užsienio institucijoje ir gaunant Erasmus+ stipendiją.
Socialiai remtini studentai ir studentai, turintys specialiųjų poreikių, gali gauti papildomą stipendiją.
 
Jeigu trūksta drąsos, baiminatės dėl kalbos barjero, prisijunkite prie ESN studentų tinklo ir pajuskite tarptautiškumo dvasią neišvykdami iš namų.
 
Erasmus+ programą ir kitas mobilumo programas administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Informacija apie valstybines stipendijas, tarptautinius konkursus talpinama www.stipendijos.lt svetainėje.
 
Susidomėję studijų/praktikos galimybėmis užsienyje, galite susisiekti su Tarptautinio mobilumo koordinatore.
 
 
 
Būk tarptautiškas!
 
Bendra
Bendra