Pasibaigus pagrindinio priėmimo etapui – galimybė suspėti į papildomą ir institucinį priėmimą

siauluni1

siauluni1

Rugpjūčio 18 d. baigėsi pagrindinis priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas ir universitetus etapas – prašymų studijuoti universitetuose ir kolegijose registravimas, dokumentų Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje elektroninis pateikimas. Stojantieji dar galės dalyvauti papildomo priėmimo etape, taip pat ir instituciniame priėmime, kurį vykdys pačios aukštosios mokyklos.

Papildomas priėmimo etapas – galimybė rinktis studijas, praleidusiems pagrindinį etapą arba norintiems koreguoti savo pageidaujamas studijų sritis

Papildomas priėmimas – rugpjūčio 28–31 dienomis (iki 14 val.). Tai puiki galimybė tiems, kurie nedalyvavo pirmajame priėmimo etape arba nutarė pasirinkti kitą studijų programą ar universitetą. Stojantieji, kaip ir pirmajame priėmimo etape, galės pretenduoti tiek į valstybės finansuojamas, tiek į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Papildomo priėmimo metu vyks prašymų priimti studijuoti į universitetus ir kolegijas registravimas, taip pat vidurinio išsilavinimo, tarptautinių užsienio kalbos egzaminų sertifikatų, sporto pasiekimų ir kitų dokumentų elektroninis pateikimas Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje.

Papildomo priėmimo kvietimai studijuoti bus išsiuntinėti iki rugsėjo 4 d. 12 val.

Sutartys su pakviestaisiais stojančiaisiais sudarymas aukštosiose mokyklose vyks 2020 m. rugsėjo 5– 7 d., el. sutarčių – 2020 m. rugsėjo 4 –5 d.

Stojančiųjų į ugdymo mokslų studijų programas motyvacijos vertinimas ir nuotolinis vertinimas prašymų teikimo laikotarpiu vyks rugpjūčio 28–31 d.

Studijų sutarčių sudarymas – reikalingi dokumentai ir stojimo įmoka

Studijų sutartys su pakviestaisiais studijuoti Šiaulių universitete po kiekvieno priėmimo etapo bus pasirašomos ŠU bibliotekoje (Vytauto g. 84, Šiauliai, 410 kab.) įsikūrusioje priėmimo komisijoje. Yra galimybė sutartis pasirašyti nuotoliniu būdu LAMA BPO sistemoje.

Į vietą atvykę studijų sutartis pasirašyti studentai su savimi turi turėti:
– asmens tapatybės kortelės ar paso kopiją;
– brandos atestato kopiją;
– 1 fotonuotrauką (3 x 4 cm).

Stojantieji sudarydami sutartis turės sumokėti 45 eurų registracijos mokestį (vietoje galima bus atsiskaityti banko kortele).

Studijų sutarties pasirašymo universitete metu bus galima pateikti prašymą dėl apgyvendinimo bendrabutyje. Pasirašiusieji sutartį nuotoliniu būdu dėl apgyvendinimo bendrabutyje turėtų kreiptis į Šiaulių universiteto Infrastruktūros valdymo tarnybos specialistę Liliją Laidauskaitę (tel. 8 41 595700, el. p. lilija.laidauskaite@su.lt).

Atkreipiame dėmesį, kad saugant jūsų ir konsultuojančio personalo sveikatą, būtina dėvėti apsaugines veido priemones.

INSTITUCINIS PRIĖMIMAS ŠIAULIŲ UNIVERSITETE

Pasibaigus  papildomam priėmimui per LAMA BPO sistemą, Šiaulių universitetas vykdys institucinį priėmimą, kurio metu prašymą studijuoti bus galima pateikti Šiaulių universitete, P. Višinskio g. 38, 208 kab. iki rugsėjo  25 d. Prašymus studijuoti bus galima pateikti tik į valstybės nefinansuojamas (VNF) studijų vietas.

 

Šių metų stojantiesiems – Šiaulių universiteto siūlomos studijų programos

Šiaulių universitetas, 2021 m. sausio 1 d. tapsiantis Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, šiais metais vykdo priėmimą į šias bakalauro studijų programas:

Programų sistemos (galimybė pretenduoti į 200 Eur stipendiją visam studijų laikotarpiui)
Ekonomika (su darbo rinkai aktualiomis specializacijomis)
Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas (VF vietos ir galimybė pretenduoti į 300 Eur stipendiją visam studijų laikotarpiui)
Specialioji pedagogika ir logopedija (VF vietos ir galimybė pretenduoti į 300 Eur stipendiją visam studijų laikotarpiui)

 

Papildomo ir instituticio priėmimo metu studijų programų sąrašas gali būti koreguojamas.

Visais stojimo klausimais konsultuotis galima su Šiaulių universiteto priėmimo specialistais: tel. (8 41) 595 755, (8 41) 393 010; el. p. studijuok@su.lt.

Kviečiame rinktis studijas Šiaulių universitete!

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Zenono Ripinskio nuotr.
Grįžti