Doc. dr. R. Geležinienė apie tėvų, vaikų ir mokytojų komunikaciją: „Mes turime mokytis įsiklaustyti

R.Geleziniene

R.Geleziniene

„Tėvų, vaikų ir pedagogų komunikacija: išklausymas ir įsiklausymas“ – Šiaulių universiteto Edukologijos instituto inicijuota vieša nuotolinė paskaita, kurią vedė dėstytoja doc. dr. Renata Geležinienė.

Rugpjūčio 3 dienos popietę vykusi paskaita apie tėvų, moksleivių ir pedagogų susikalbėjimo ir tarpusavio supratimo svarbą, sulaukė itin didelio visuomenės susidomėjimo – specialioje renginio registracijoje duomenis dalyvavimui pateikė virš 1000 tema susidomėjusių mokytojų, tėvų, pedagogiką studijuojančių jaunųjų specialistų, moksleivių, įvairių su švietimo sritimi susijusių atstovų.

„Mes visi norime, kad mus išgirstų, išklausytų. Žinoma, mes turime mokytis įsiklausyti. Įsiklausymas yra empatiškas reiškinys – aktyvus procesas dėmesingai įsigilinant, ką, kaip ir kodėl žmogus sako. Svarbu nevertinti ir neteisti, o nuoširdžiai išklausyti“ – įžvalgomis dalijasi doc. dr. Renata Geležinienė.

Visą nuotolinę „Tėvų, vaikų ir pedagogų komunikacija: išklausymas ir įsiklausymas“ (Šiaulių universiteto Edukologijos instituto dėstytoja doc. dr. Renata Geležinienė) paskaitą rasite Šiaulių universiteto YouTube kanale: https://youtu.be/SVXspo_KhFM

Daugiau informacijos apie ugdymo mokslų studijas Šiaulių universitete – https://bit.ly/3kcrD7t ;  tel. (8 41) 595 755, el. p. studijuok@su.lt

 

Komunikacijos ir rinkodaros informacija

Grįžti