Papildomas priėmimo į magistrantūros studijas etapas – galimybė tapti geriausiu savo srities specialistu

s7

s7

Liepos 3 d. baigėsi pagrindinis priėmimo etapas į magistrantūros studijas Šiaulių universitete. Besirenkančiųjų antrosios pakopos studijas skaičius, lyginant su 2019 metų rezultatais, išlieka stabilus – stojančiųjų nemažėja. Populiarumo nepraranda ugdymo, socialinių mokslų, verslo ir viešosios vadybos srities studijos. Studentų laukia ne tik naujas studijų etapas, bet ir dar daugiau galimybių atveriantys pokyčiai – nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas tampa Vilniaus universiteto padaliniu – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija.

Nuo liepos 16 d. prasideda papildomas priėmimas į antrosios pakopos studijas ir visi, besidomintys galimybe gilinti savo profesines žinias magistrantūroje, galės teikti prašymus iki rugpjūčio 14 d.:

  • besidomintys galimybe įgyti antrosios pakopos išsilavinimą, su reikiamais duomenimis turėtų kreiptis į Šiaulių universiteto priėmimo komisiją (tel. (8 41) 595 755; el. p. studijuok@su.lt; Vytauto g. 84, 410 kab.) arba pateikti stojimo informaciją specialioje elektroninėje platformoje – www.priemimas.su.lt;
  • visą magistrantūros studijų programų sąrašą ir stojimo sąlygas rasite čia: http://bit.ly/2J9BS8O
  • nurodytu laikotarpiu prašymus studijuoti teikiantys stojantieji turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šiame etape yra pretenduojama jau tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Šiaulių universiteto studijų prorektorė doc. dr. R. Bilbokaitė sako, kad magsitrantūros studijos būtinos siekiant karjeros, o Šiaulių universiteto studentų laukia naujas galimybes atveriantys pokyčiai. „Sėkmingai karjerai magistrantūros studijos – būtinos. Magistrantūroje studentai šiandien ieško galimybių gilinti turimas žinias, įgyti naujų kompetencijų, kūrybiškai ir kompleksiškai spręsti problemines situacijas darbe ir, žinoma, įgyti lyderiavimo savybių, pretenduoti į aukštesnį atlyginimą. Šalia to norisi pasidžiaugti ir kiekvienam šios aukštosios mokyklos studentui svarbiais pokyčiais. Nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas tampa Vilniaus universiteto padaliniu – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija. Tai reiškia, dar daugiau galimybių mūsų studentams, dar labiau išvystytas, kokybiškas, mokslu ir tarptautiškumu grįstas studijas“ – įžvalgomis dalijasi studijų prorektorė.

 

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos informacija

T. Andrijausko nuotr.

Grįžti