Senate aptarti studijų programų, studijų kainų, docento ir profesoriaus pedagoginių vardų suteikimo klausimai

sen 2020 06 17 6

sen 2020 06 17 6

Birželio 17 d. vykusiame Šiaulių universiteto Senato posėdyje svarstyti trys aspektai: dokumento „Studijų kainos ir įmokos už studijas 2020–2021 m. m.“ keitimas, klausimas dėl studijų programos Gamtinė rekreacija išregistravimo, taip pat docento ir profesoriaus pedagoginių vardų suteikimas.

Studijų ir tarptautinių programų tarnybos direktorės dr. Reginos Karvelienės pristatytame klausime apie studijų kainas ir įmokas už studijas 2020–2021 m. m., aptarti magistrantūros studijų kainų aspektai. Dr. Regina Karvelienė dalijosi įžvalgomis, kad kaip visada išlieka svarbu užpildyti ne tik magistrantūros studijoms skirtas valstybės finansuojamas vietas, bet ir padidinti antrosios pakopos studentų, studijuojančių už savo pinigus, skaičių.

Posėdžio metu pritarta jungtinės su Daugpilio universitetu studijų programos Gamtinė rekreacija išregistravimui. Klausimą pristačiusi Studijų ir tarptautinių programų tarnybos direktorė dr. Regina Karvelienė atkreipė dėmesį į tai, kad jau keletą metų studijos sulaukė vis mažesnio stojančiųjų susidomėjimo, todėl, pritarus partneriams, teiktas šis pasiūlymas.

Balsavimu Senato posėdyje pritarta suteikti socialinių mokslų docento pedagoginį vardą Edukologijos instituto docentei dr. Renatai Bilbokaitei, o Regionų plėtros instituto profesorei dr. Aistei Lazauskienei suteiktas socialinių mokslų profesoriaus pedagoginis vardas.

Po diskusijų ir trečdalio Senato narių kreipimosi dėl dr. Remigijaus Bubnio prašymo suteikti profesoriaus pedagoginį vardą svarstymo, buvo nutarta sušaukti neeilinį Senato posėdį. Jis vyks birželio 26 d. 10 val.

 

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.

Tomo Andrijausko nuotr.

Grįžti