„Verta rinktis“ – pokalbis su Mažeikių rajono meru Vidmantu Macevičiumi

Nuo 2020 m. vasario 6 d. Šiaulių universiteto socialiniuose tinkluose ir kitose aukštosios mokyklos informacinėse platformose pristatomas naujas medijų ir karjeros orientavimo projektas „Verta rinktis“, skirtas gimnazistams ir visiems, kurie ieško paklausių specialybių ir nišų savirealizacijai, ateities kūrimui sparčiai tobulėjančiuose Šiauliuose.

Verta rinktis MAŽEIKIAI

Verta rinktis MAŽEIKIAI

Siūlome pokalbį su Mažeikių rajono savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi.

Meras V. Macevičius mato glaudesnio bendradarbiavimo su Šiaulių universitetu, kaip socialiniu partneriu, būtinumą. Anot mero, tam iniciatyvos reikėtų ir iš paties Universiteto, ir iš savivaldybės. „Mums reikėtų daugiau bendradarbiauti su socialiniais partneriais ir analizuoti, kokių mums reikia specialistų, kalbėtis, kaip paskatinti jaunimą rinktis reikalingas specialybes. Galbūt žmonėms reikia daugiau informacijos apie Universiteto siūlomas studijų programas ir įvairiausių kursų galimybes. Po ketverių metų pagal Valstybės tarnybos įstatymą visiems tarnautojams bus privalu turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, todėl apie tai reikia pradėti galvoti šiandien“, – teigia V. Macevičius.

Mažeikių rajono savivaldybės meras V. Macevičius sako, kad daugeliui savivaldybių trūksta kvalifikuotų specialistų. V. Macevičius: „Žmonės sensta, o pamainos nesimato. Manau, kad Universitetas padės mums parengti specialistų, kurių mums labiausiai reikia. Žinoma, turime glaudžiau bendradarbiauti ir kartu dirbti“.

Visas reportažas youtube: https://www.youtube.com/watch?v=qyp6qIfzmRw

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti