Skelbiamas Universiteto absolventų baigiamųjų darbų konkursas Vandos ir Vytauto Šliūpų stipendijai gauti

Sliupas 1913

Sliupas 1913

Kviečiame teikti paraiškas Vandos ir Vytauto Šliūpų stipendijų konkursui. Į stipendijas gali pretenduoti Šiaulių universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų srities bakalauro ir (ar) magistro programos absolventai už baigiamąjį darbą, susijusį su dr. Jono Šliūpo archyve arba kituose informacijos šaltiniuose sukauptos medžiagos tyrimais aušrininko dr. Jono Šliūpo iškeltais esminiais kultūros, istorijos, visuomenės plėtros, tikėjimo išpažinimo klausimais, mažai žinomais istoriniais bei biografiniais faktais, atspindinčiais ryšį su Lietuva ir Šiaulių kraštu.

Kandidatą (-us) stipendijai gauti gali siūlyti Šiaulių universiteto akademinės bendruomenės nariai arba studentas gali kandidatuoti pats.

Stipendijoms skirta 1500 eurų. Stipendijos įteikiamos birželio mėnesį.

2014 m. vasario 13 d. Šiaulių universitetas su lietuvių išeivijos atstovais Vanda ir Vytautu Šliūpais pasirašė Paramos sutartį, pagal kurią steigiamos vardinės stipendijos, skirtos pagerbti aušrininko dr. Jono Šliūpo atminimą. Šiemet Universitete konkursas stipendijoms skelbiamas septintus metus iš eilės.

Paraiškas prašome teikti Šiaulių universiteto mokslo ir meno prorektoriaus sekretorei-referentei Danguolei Gaudinskaitei (P. Višinskio g. 38, karantino metu paraiškas galite palikti budinčiai su nuoroda - D. Gaudinskaitei) arba siųsti el. paštu daiva.korsakiene@su.lt iki 2020 m. birželio 5 d.

Kandidatus stipendijoms gauti atrinks Universiteto rektoriaus įsakymu patvirtintas Vandos ir Vytauto Šliūpų stipendijos komitetas. Vertindami pateiktus darbus komiteto nariai turi atsižvelgti į jų originalumą, kompleksiškumą, baigtumą, praktinę vertę.

KONKURSUI PATEIKIAMI DOKUMENTAI:

• prašymas (jeigu studentas kelia savo kandidatūrą pats);

• teikimas (jeigu kandidatą teikia bendruomenės narys);

• konkursui teikiamų darbų elektroninės versijos;

• rekomendacijos.

 

Šiaulių universiteto bibliotekos informacija