Lietuvos studentų žiemos lengvosios atletikos čempionate – 7 mūsų sportininkų medaliai

Kau 2020 6

Kau 2020 6

Vasario 15 d. LSU Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 10 Lietuvos universitetų komandų. Iš viso rungtyniavo 157 dalyviai, buvo išdalyta 30 komplektų medalių.

Varžybose puikiai pasirodė Šiaulių universiteto Edukologijos instituto kūno kultūros ir sporto pedagogikos bakalauro bei kūno kultūros ir sporto edukologijos magistro studijų programų studentai, kurie iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Kau 2020 1

Kau 2020 1

Vaikinų 60 m barjeriniame bėgime nugalėtoju tapo mūsų universiteto pirmakursis Rokas Ickys įveikęs distanciją per 8,22 sek.,

Aukso medalis 1500 m bėgimo rungtyje atiteko Šiaulių universiteto atstovei Aurikai Balsyei, įveikusiai distanciją per 4:58,73 sek..

Sidabro apdovanojimus Šiaulių universitetui atskirose rungtyse iškovojo: Robertas Vališauskas (800 m), Rasa Mažeikaitė (60 m barjerinis bėgimas), Arnas Kučinskas (60 m), Linas Stasiūnas (šuolis į tolį).

Bronzos medalį atkaklioje kovoje 60 m barjerinio bėgimo distancijoje pelnė Linas Stasiūnas

Dar viena mūsų sportininkė Olimpija Zabulytė 60 m barjerinio bėgimo distancijoje užėmė penktąją vietą.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Lietuvos sporto universiteto I-oji komanda (22136 taškai), antri liko Vilniaus universiteto studentai (17868 taškai), treti – Kauno technologijos universiteto lengvaatlečiai (14946 taškai).

Šiaulių universiteto komandos vadovė Danguolė Razmaitė patenkinta mūsų sportininkų rezultatais. „Į šias varžybas vyko septyni mūsų studentai, todėl smagu, jog pavyko iškovoti net septynis medalius. Komandinėje įskaitoje negalėjome varžytis, nes joje buvo sumuojami komandų aštuoniolikos rungčių rezultatai. Tikėsimės, kad mūsų lengvaatlečių forma tik gerės ir jie sugebės sėkmingai atstovauti savo universitetui pavasarį Suomijoje vykstančiose SELL studentų sporto žaidynėse“, – sako D. Razmaitė.