Šiaulių universitete diplomai įteikti 23-ios laidos absolventams

dipl11

dipl11

Sausio 29 d. iškilmingoje aplinkoje Šiaulių universiteto 340 absolventų buvo įteikti bakalauro ir magistro diplomai bei profesinių studijų baigimo pažymėjimai. 2020 m. sausio mėn. studijas baigė 217 studentų ir 123 klausytojai. Šventės metu buvo įteikti diplomai 92 bakalauro ir 93 magistro studijų studentams, studijų pažymėjimai 32 profesinių studijų studentams, taip pat studijų pažymėjimai 123 neformaliųjų studijų klausytojams. Be to, buvo įteikti ir du vadybos mokslo krypties mokslų daktaro diplomai.

dipl3

dipl3

Diplomus atsiėmė Regionų plėtros instituto ekologijos ir aplinkotyros, statybos inžinerijos, ekonomikos, istorijos, lietuvių filologijos ir komunikacijos, verslo administravimo, elektronikos inžinerijos, mechanikos inžinerijos ir robotikos, finansų matematikos ir viešojo administravimo bakalaurai ir ekonomikos, vadybos, viešojo valdymo magistrai, taip pat Edukologijos instituto ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo, kūno kultūros, socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos, specialiosios pedagogikos bakalauro ir dailės, socialinio darbo, specialiosios pedagogikos magistrai. Tęstinių ir nuotolinių studijų instituto profesinių studijų studentams ir neformaliųjų studijų klausytojams įteikti profesinių studijų pažymėjimai.

dipl 20

dipl 20

Diplomų įteikimo šventėje absolventus pasveikino laikinai Šiaulių universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. Darius Šiaučiūnas, LR Seimo narys dr. Stasys Tumėnas, Šiaulių miesto mero pavaduotojas Egidijus Elijošius, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, kiti svečiai.

Laikinai Šiaulių universiteto rektorius prof. D. Šiaučiūnas pažymėjo, jog universitetas 2020 m. išleidžia 23-ą absolventų laidą nuo Šiaulių universiteto įkūrimo ir 70-tą laidą nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įkūrimo. „Per visus tuos metus – tai dešimtys tūkstančių žmonių, prie kurių gyvenimo kelio kūrimo prisidėjo ši Alma Mater!

dipl 9

dipl 9

Gyvename pasaulyje, kuriame mokytis teks visą gyvenimą. Daugelis šiandieninių įvairių sektorių darbuotojų vis grįžta ir grįžta į studijų auditorijas, vis siekdami naujų žinių, nes tokias sąlygas jiems diktuoja šiuolaikinė darbo rinka – nuolat tobulėti, niekada nesustoti, ieškoti naujų horizontų. Todėl tikiu, kad su daugeliu čia susirinkusių absolventų mes susitiksime dar ne kartą ir kartu eisime tobulėjimo keliu, kartu ieškosime naujų intelektualinių atradimų, leisiančių augti mums ir mūsų valstybei, visuomenei, kultūrai“, – sveikinimo kalboje pažymėjo laikinai Šiaulių universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. D. Šiaučiūnas.

dipl16

dipl16

LR Seimo narys dr. S. Tumėnas atkreipė dėmesį į tai, kad Šiaulių universitetus absolventus parengia ne prasčiau, negu kiti pasaulio universitetai, nes čia dirba aukščiausios kategorijos dėstytojai. „Absolventams linkiu nesustoti, dirbti prasmingus darbus, nepamiršti savo universiteto, sugrįžti į čia vykstančias konferencijas, kursus, seminarus. Tai reikalinga tam, kad toliau augtumėte ir tobulėtumėte“, – linkėjo dr. S. Tumėnas.

dipl 7

dipl 7

„Absolventams įteikti bakalauro ir magistro diplomai padės tolesnėje karjeroje, padės atverti daugiau durų, suteiks naujų galimybių, kuriomis tereiks naudotis. Sugrižkit į savo Alma mater, į Šiaulius. Galiu drąsiai pasakyti, kad universitetinės studijos Šiauliuose buvo, yra ir bus!“, – sakė Šiaulių miesto mero pavaduotojas E. Elijošius.

Absolventų vardu kalbėjo Regionų plėtros instituto viešojo valdymo studijų programos magistras Zakiras Medžidovas ir Edukologijos instituto specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos magistrė Inesa Ežerskytė-Purenok. „Esu nepaprastai dėkinga visiems Šiaulių universiteto dėstytojams už žinias, patarimus ir pagalbą, nuostabų bendravimą. Mano bakalauro ir magistro studijos čia buvo tikrai labai kokybiškos. Gavusi magistro diplomą nežadu sustoti, nes vis dažniau pagalvoju apie tolesnes studijas doktorantūroje“, – kalbėjo magistro diplomą su pagyrimu atsiėmusi Inesa.

f58

f58

Socialinių mokslrų srities mokslų daktaro diplomai buvo įteikti Regionų plėtros instituto doktorantėms Linai Bivainienei ir  Violetai Kiurienei.

Muzikiniais kūriniais absolventus gražiai pasveikino Edukologijos instituto muzikos pedagogikos studijų programų studentai Rokas Kavaliauskas, Ainė Bartašiūtė ir Klaidas Kauneckas.

Birželio mėnesi studijas Šiaulių universitete turėtų baigti apie pusė tūkstančio studentų.

 

Dalijamės renginio nuotraukomis! 

Regionų plėtros instituto absolventų Diplomų įteikimo ceremonija: https://bit.ly/2RHbwma
 
Edukologijos instituto ir Tęstinių ir nuotolinių studijų instituto absolventų Diplomų įteikimo ceremonija:
 
Nuoroda aktyvi savaitę, tad paskubėkite parsisiųsdami nuotraukas!

 

 
Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko nuotraukose: diplomų įteikimo šventės Šiaulių universitete akimirkos
dipl 6
dipl 6
dipl 17
dipl 17
dipl5
dipl5
f5
f5
f8
f8
f101
f101
f4
f4
d24
d24
dipl4
dipl4
dipl2
dipl2
Grįžti