LSFL: Šiaulių ir Vilniaus universitetų futbolininkų dvikovoje – kovingosios lygiosios

vusu5

vusu5

Lietuvos studentų futbolo lygos čempionate, kuriame dėl čempionų titulo varžosi šešios komandos, Šiaulių universiteto futbolininkai savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Vilniaus universiteto komanda.

Spalio 29 d. Šiaulių m. savivaldybės stadione vykusiose permainingose rungtynėse pirmieji įvartį pelnė svečiai. Iki pertraukos Vilniaus universiteto futbolininkai turėjo dar keletą progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Vis dėlto Šiaulių universiteto komanda sugebėjo rezultatą išlyginti. Įvartį mūsiškiams pelnė Kildras Kavaliukas.

vusu1

vusu1

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Šiaulių universiteto futbolininkai antrąjį kėlinį pradėjo itin kovingai ir tai pasiteisino. Po Klidro Kavaliuko antrojo įvarčio šiauliečiai persvėrė rezultatą ir sukūrė dar daug progų padidinti skirtumą. Kėliniui įsibėgėjus, kai šiauliečiai tvirtai dominavo aikštėje, po dviejų žaidėjų susidūrimo įvyko VU ir ŠU žaidėjų susistumdymas ir teisėjas šiauliečių komandos žaidėjui Agniui Juozapaičiui parodė dvi geltonas korteles, po kurių pastarasis turėjo palikti aikštę. Likę dešimtyje Šiaulių universiteto futbolininkai vis tiek kontroliavo žaidimą. Vis dėlto svečiams iš Vilniaus universiteto pavyko rezultatą išlyginti.

vusu4

vusu4

„Pirmasis kėlinys mums nelabai pasisekė, nes VU komanda spaudė mus po visą aikštę, o patys mes nerungtyniavome taip, kaip galime. Antrajame kėlinyje mūsų studentai buvo labai aktyvūs ir iš karto įgijo iniciatyvą. Gaila, kad svečių išprovokuotas incidentas, po kurio teko žaisti mažumoje, sutrukdė iškovoti pergalę, kurios mes tikrai nusipelnėme“, – po rungtynių kalbėjo Šiaulių universiteto komandos treneris Rytis Alūzas.

vusu2

vusu2

Po šios susitikimo Šiaulių universiteto komanda, kurios sąskaitoje yra 8 taškai, pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. VU ir KTU komandos taip pat turi po 8 taškus, tačiau jos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kitas rungtynes mūsų universiteto futbolininkai žais lapkričio 5 d. Šiauliuose su VGTU komanda. Rungtynių Šiaulių m. savivaldybės stadione pradžia 19 val.

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: Šiaulių universiteto ir Vilniaus universiteto komandų rungtynių akimirkos.