Mokslinėje-praktinėje konferencijoje kalbėta apie regiono ekonomikos ir verslo problemas bei galimybes

kon3

kon3

Rugsėjo 6 d. Šiaulių universitete vyko 8-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2019“, kurią surengė Šiaulių regiono ekonomistų asociacija kartu su Šiaulių miesto savivaldybe ir Šiaulių universitetu. Konferencijoje buvo pristatyti pranešimai apimantys įvairias temas – klasterizaciją regione, išmanaus miesto koncepciją, Šiaulių laisvąją ekonominę zonos plėtros ir oro uosto augimo galimybes, kultūros sektorių.

kon7

kon7

Konferenciją moderavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis ir Šiaulių regiono ekonomistų asociacijos prezidentė doc. dr. Solveiga Skunčikienė.

Konferencijoje buvo pristatyti pranešimai apimantys įvairias temas – klasterizaciją regione, išmanaus miesto koncepciją, Šiaulių laisvąją ekonominę zonos plėtros ir oro uosto augimo galimybes, kultūros sektorių.

Pranešimus pristatė: VšĮ Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Juknevičius („Klasterizacijos regionuose galimybės ir iššūkiai“), UAB „Civita“ asocijuotas partneris Egidijus Skrodenis („Šiaulių, išmanaus miesto koncepcija ir jos įgyvendinimo perspektyvos“), UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ direktorius Artūras Klangauskas („Šiauliai – inžinerinės pramonės centras: Šiaulių laisvosios ekonominės zonos esama situacija, perspektyvos ir nauda regionui“), savivaldybės įmonės „Šiaulių oro uostas“ direktorė Aurelija Kuezada („Regioninis oro uostas – ekonominio augimo galimybė ar prabanga?“), Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys Aurimas Žvinys („Kaip parduoti tai, kas neparduodama?“).

kon2
kon2
kon8
kon8

kon1

kon1

„Džiaugiamės, kad konferencijoje dalyvavo verslo, mokslo, viešojo sektoriaus įstaigų atstovai. Tai rodo, kad konferencijoje nagrinėtos temos yra aktualios. Svarbu, kad konferencijos dalyviai išgirdo naujų įžvalgų, idėjų, kaip pagerinti gyvenimą Šiaulių mieste ir regione“, – po konferencijos pažymėjo viena iš jos organizatorių doc. dr. S. Skunčikienė.

kon6

kon6

Konferencijos dalyvius pasveikino Šiaulių universiteto laikinai mokslo ir meno prorektorės pareigas einanti prof. dr. Diana Cibulskienė. Ji pasidžiaugė, kad kasmet Šiaulių universitete vykstančioje konferencijoje gvildenamos temos yra aktualios tiek Šiaulių miesto, tiek viso regiono ekonominiam vystymuisi. „Nagrinėjamos temos yra svarbios mums visiems, gyvenantiems mieste ir regione, todėl labai džiugu, kad pranešėjų įžvalgos yra nukreiptos į problemų sprendimus ir plėtros galimybių paiešką“, – konferencijos atidarymo metu kalbėjo prof. dr. D. Cibulskienė.

8-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2019“ buvo skirta Šiaulių miesto 783-ajam gimtadieniui paminėti.

Konferencijos dalyvių mintys – Zenono Ripinskio ir Tomo Andrijausko vaizdo reportaže:https://www.youtube.com/watch?v=MxSg82yepjc

Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti