Nuo kovo 1 d. Šiaulių universitete vyksta institucinis priėmimas į studijas.

Institucinis priemimas 2017

Institucinis priemimas 2017

Nuo kovo 1 d. vyksta institucinis priėmimas į Šiaulių universitetą. Priimami prašymai iš asmenų, įgijusių vidurinį išsilavinimą iki 2017 m., dalyvauti išankstinio institucinio priėmimo konkurse (pretenduojant į valstybės nefinansuojamas studijas), vyksta dokumentų registravimas.

Šiaulių universitetas skelbia priėmimą į bakalauro (I pakopos) ir magistrantūros (II pakopos) studijų programas. 2017 metais stojantiesiems siūloma per 20 bakalauro ir tiek pat magistrantūros studijų programų. Siūlomos 3 naujos studijų programos: bakalauro – Visuomenės sveikata ir Programų sistemos; magistrantūros – Informacinių technologijų valdymas.

Kolegijų absolventus kviečiame tęsti studijas Universitete ir įgyti universitetinį bakalauro ar magistro laipsnį. Visiems siekiantiems universitetinio bakalauro laipsnio siūlome rinktis sutrumpintas biomedicinos, fizinių, humanitarinių, socialinių ir technologijos mokslų bei menų bakalauro studijų programas. Studentai priimami į aukštesnį kursą. Bakalauro studijų trukmė 2–3 metai (priklauso nuo įgyto profesinio bakalauro laipsnio).Magistrantūros studijų trukmė – 1,5–2 metai. Profesinio ir universitetinio bakalauro kreditų skirtumą galima išlyginti studijuojant magistrantūroje arba papildomosiose studijose (daugiau informacijos).

Daugiau informacijos apie studijų programas, minimalius reikalavimus ir priėmimo tvarką rasite Šiaulių universiteto svetainėje