Šiaulių universitetas prisistato tarptautinėje studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“

litek 6

litek 6
Vasario 2 d. „Litexpo“ parodų centre atidarytoje tarptautinėje studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“ prisistato ir Šiaulių universitetas. Šiemet studijų paroda užima tris ekspozicijų sales, kuriose prisistato daugiau nei 220 Lietuvos mokymo įstaigų, per 60 užsienio aukštųjų mokyklų, įvairios Lietuvos verslo įmonės.

Šiaulių universiteto stende per tris dienas dirbs aštuoni visų trijų mūsų Universiteto fakultetų studentai ir 6 dėstytojai. Abiturientus studijų klausimais informuoja didelę rinkodaros patirtį turintis Specialiosios pedagogikos katedros lektorius Egidijus Elijošius bei vyr. specialistė priėmimui ir rinkodarai dr. Tatjana Bakanovienė.

litek 10

litek 10
Vasario 2 d. Šiaulių universiteto stende apsilankė Šiaulių universiteto rektorius prof. Donatas Jurgaitis, studijų prorektorius dr. Remigijus Bubnys, Studijų tarnybos direktorė dr. Laima Liukinevičienė.

„Pirmąją parodos dieną lankytojų buvo šiek tiek mažiau, negu praėjusiais metais. Matyt, pagrindinis mokinių srautas bus penktadienį ir šeštadienį. Daugiausiai buvo domimasi mūsų biomedicinos krypties, taip pat specialiosios pedagogikos ir logopedijos, ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo studijų programomis. Šiai parodai ruošėmės iš anksto – išleidome specialų priėmimui į Šiaulių universitetą 2017 m. skirtą leidinį „Atrask“, kuriame galima rasti išsamią informaciją apie studijų programas ir įstojimo sąlygas“, – sako Šiaulių universiteto vyr. specialistė rinkodarai ir priėmimui dr. Tatjana Bakanovienė.

Vasario 3 d. 15 val. „Litexpo“ parodų centre 3K zonos 5 salės D sektoriuje Šiaulių universitetas abiturientus kviečia į susitikimą su 2016 m. Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių čempionu, 2016 m. Lietuvos neįgaliųjų metų sportininku, Šiaulių universiteto alumnu Mindaugu Biliumi.

Parodą „Studijos 2017“ atidarė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

litek 1

litek 1
„Valstybė turi sudaryti visas sąlygas, kad jauni žmonės gautų gerą, kokybišką išsilavinimą, galėtų įsidarbinti, atrasti savo nišą Lietuvoje, – atidarydama parodą sakė ministrė Jurgita Petrauskienė. – Norėdami pagerinti sąlygas ir būsimiems studentams, ir aukštosioms mokykloms, rengiame aukštojo mokslo pertvarką. Jos tikslas – turėti konkurencingą, stiprią, pasaulyje matomą mokslo ir studijų sistemą. Norime, kad mūsų jaunimas gautų gerą išsilavinimą čia, Lietuvoje. Kad čia liktų gyventi, dirbti, kurti savo, o kartu ir šalies gerovę“, – atidarymo metu pažymėjo švietimo ir mokslo ministrė. Ji pakvietė abiturientus drąsiai stoti į šalies aukštąsias mokyklas. Tose, kurias palies pertvarka, bus užtikrintas ir studijų tęstinumas, ir geresnė kokybė.

Per tris dienas parodoje bus surengta daugiau nei 200 konferencijų, atvirų paskaitų, diskusijų, susitikimų su dėstytojais, karjeros konsultantais, savanoriais, verslumo, lyderystės ugdymo organizacijų atstovais.

litek 5
litek 5
litek 16
litek 16
litek 8
litek 8
litek 13
litek 13
litek 9
litek 9
litek 18
litek 18
litek 20
litek 20
litek 3
litek 3
litek 7
litek 7
     
     
     

 

Parengė Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotr.