atrask

atrask
Spalio pabaigoje pasirodė 10-asis, rudeninis, Šiaulių universiteto žurnalo jaunimui „ATRASK!“ numeris. Jame publikuojamos istorijos, kurių herojai – Universiteto studentai, absolventai, dėstytojai – gyvena įdomų, turiningą ir aktyvų gyvenimą, savanoriauja, dalyvauja ERASMUS mainuose ir kultūrinėse kelionėse, kuria ir realizuoja save įvairiose veiklose. Žurnalo numerio naujiena – rubrika „Gimnazistai“.

Dauguma Šiaulių universiteto absolventų yra puikūs savo srities specialistai ir aktyvūs piliečiai. Jų nuoširdus noras daryti daugiau, nei priklauso, stipriai motyvuoja aplinkinius ir  formuoja kitokį (gerąja prasme) požiūrį į mūsų Alma mater. Puikus pavyzdys, kaip įgyti patirties ir tapti geidžiamu specialistu, yra Editos Smindriūnaitės, Humanitarinio fakulteto absolventės, savanoriavimas visuomeninėse organizacijose. Trumpame interviu mergina pasakoja, kaip tapo savanore, ką konkrečiai veikia ir kokios patirties įgijo būdama Junior Chamber International (JCI) narė. Chna tatuiruočių meistrė Ramunė Orlickaitė, studijavusi Šiaulių universiteto Menų fakultete, dalijasi savo patirtimi, kaip galima gyventi iš mėgstamos veiklos ir sukurti sėkmingą verslą. Menininkė kartu su partnere yra įkūrusi savo studiją „Temporary henna tattoos“.

Apie save pasakoja ir esami studentai, ryžtingai siekiantys ambicingų tikslų ir savo svajonių. Šiaulių universiteto ketvirtakursė Deimantė Zakarevičiūtė vasarą grįžo iš praktikos Vokietijoje, kurioje lankėsi pagal ERASMUS mainų programą. Studentė pataria, kaip įgyvendinti savo svajones ir pamatyti pasaulio bestudijuojant. Paulius Melinis, būsimas elektronikos inžinerijos specialistas, pats domisi mokslo naujovėmis ir kitiems pristato naujausius išradimus, galinčius kiekvieno namus padaryti išmanius. Kaip įgyti administravimo patirties ir sužinoti, ar esi tinkamas dirbti vadovu, pasakoja Savivaldos dienos renginiuose šiemet dalyvavusios Socialinių mokslų fakulteto studentės. Koncertinės kelionės į Ameriką nepakartojamais įspūdžiais dalijasi Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansamblio „Saulė“ nariai.

Skaitytojams taip pat pristatome pasakojimą apie Šiaulių miesto III klasės gimnazistę Ivetą Časonytę, kuri, nors yra tik septyniolikmetė, jau spėjo nuveikti daug gražių darbų.

Žurnale rasite ir daugiau įdomių istorijų, Universiteto studentų ir absolventų meninių fotografijų, pasiūlymų dalyvauti konkurse, matematikos kursuose ir kituose renginiuose.

Skaitykite Šiaulių universiteto žurnalą jaunimui „ATRASK!“ ir atraskite sau įdomių dalykų.  Žurnalą galima skaityti ir internete.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.

Grįžti