Fot 3

Fot 3
Spalio 23 d. Šiaulių universiteto Technologijos ir gamtos mokslų fakultete vyko kasmetinė Jaunųjų fizikų mokyklos „Fotonas“ konferencija-seminaras „Neformalusis fizikos ugdymas Lietuvoje“. Tai kasmetine „Fotono“ mokyklos šventė. 

Susirinkusieji klausėsi pranešimų. Pranešimą apie mokymąsi taikant virtualią mokymosi aplinką Moodle pristatė IT taikymo vyresnysis specialistas dr. Liudvikas Kaklauskas. Apie optometrijos studijų programą ir regos korekciją pranešimą pristatė doc. dr. Violeta Šlekienė. 

Moksleiviai sprendė padidinto sudėtingumo uždavinius, atliko laboratorinius darbus mechanikos, kvantinės fizikos ir optikos, elektros ir magnetizmo laboratorijose, kuriuose galėjo išbandyti įvairius prietaisus. Jie taip pat dalyvavo Technologijos ir gamtos mokslų fakulteto dekano doc. dr. Nerijaus Ramanausko demonstraciniame seminare „Robotų jutikliai“ ir doc. dr. Leonardo Buivio demonstraciniame seminare „Apsauga nuo elektros“.

Jaunųjų fizikų mokyklos konferencijoje dalyvavo svečiai – Šiaulių universiteto prof. habil. dr. Arvydas Janavičius, Vilniaus universiteto prof. habil. dr. Juozas Vidmantis Vaitkus ir prof. dr. Egidijus Norvaišas. Konferencijoje sveikinimo žodį tarė Šiaulių universiteto Technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekanas doc. dr. Nerijus Ramanauskas ir „Fotono“ mokyklos vedėja Diana Leskovienė.

Martynas Kazlauskas
Renginio organizatorių nuotr.
Fot 4
Fot 4
Fot 7
Fot 7
Grįžti