Suvu 1

Suvu 1
Toliau buksuoja praėjusio sezono LSKL bronziniai prizininkai Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai. Šįkart jie namuose rezultatu 66:80 (25:25, 18:15, 17:13, 6:27) nusileido Vilniaus universiteto (VU) ekipai.

Šiaulių universiteto krepšininkai po trijų kėlinių pirmavo 60:53, tačiau ketvirtąjį kėlinį vilniečiai suaktyvino gynybą, kilo į lemiamą šturmą ir tai davė vaisių – net penkias minutes šiauliečiai nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo metu svečiai pelnė 18 taškų ir persvėrė rezultatą savo naudai – 71:60.

Po šio šalto dušo ŠU nebesugebėjo atsitiesti ir buvo priversti susitaikyti su antru 2015-2016 m. sezono pralaimėjimu.

Šiaulių universiteto komandai 18 taškų surinko Arūnas Sajevičius, po 15 taškų pridėjo Augustas Pampikas ir Simas Deveikis, 9 – Karolis Guščikas.

“Tris kėlinius tampėmės, bet jautėme, kad galime įveikti šią ŠU ekipą. Ji šįkart nebuvo tokia galinga, kaip ankstesniais metais. Ketvirtajame kėlinyje pradėjome agresyviau gintis ir tai davė rezultatą. Vyrai – šaunuoliai, parodė charakterį. Kai įdedi širdi ir kovoji negailėdamas jėgų – negali nesisekti”, – po rungtynių kalbėjo VU treneris Rimantas Kaminskas.

LSKL čempinate pirmauja VDU, VU ir LSU ekipos, iškovojusios po tris pergales. Šiauliečiai, laimėję tik vienerias rungtynes, yra penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitas rungtynes Šiaulių universiteto komanda žais lapkričio 2 d. Kaune su KTU krepšininkais.