Fotonas 1

Fotonas 1
Spalio 23 d. Šiaulių universiteto Technologijos ir gamtos mokslų fakultete vyko kasmetinė jaunųjų fizikų mokyklos „Fotonas“ konferencija-seminaras „Neformalusis fizikos ugdymas Lietuvoje“.

Konferencijoje sveikinimo žodį tarė Šiaulių universiteto Technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekanas doc. dr. Nerijus Ramanauskas bei „Fotono“ mokyklos vedėja Diana Leskovienė. Visi susirinkusieji klausėsi pranešimų apie mokymąsi bendradarbiaujant virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle. Pranešimus skaitė IT taikymo vyresnysis specialistas dr. Liudvikas Kaklauskas, doc. dr. Violeta Šlekienė (apie optometrijos studijų programą ir regos korekciją). Konferencijoje svečiavosi ne tik Šiaulių universiteto prof. habil. dr. Arvydas Juozapas Janavičius, bet ir profesoriai iš Vilniaus: habil. dr. Juozas Vidmantis Vaitkus ir dr. Egidijus Norvaišas.

Mokiniai sprendė sudėtingesnius nei mokyklos lygio uždavinius, atliko laboratorinius darbus mechanikos, kvantinės fizikos ir optikos, elektros ir magnetizmo laboratorijose, smalsesnieji išbandė įvairius prietaisus. Jaunieji fizikai taip pat dalyvavo Technologijos ir gamtos mokslų fakulteto dekano doc. dr. Nerijaus Ramanausko demonstraciniame seminare „Robotų jutikliai“ ir doc. dr. Leonardo Buivio demonstraciniame seminare „Apsauga nuo elektros“.

Martyno Kazlausko,
TGMF dėstytojo, inf. ir nuotr.

Fotonas 2
Fotonas 2
Fotonas 3
Fotonas 3
Fotonas 4
Fotonas 4
Fotonas 5
Fotonas 5
Grįžti