krepsinis 3

krepsinis 3
Spalio 12 dieną penkeriomis rungtynėmis Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje startavo XVIII-asis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas. Šįkart pergales iškovojo visi praėjusio sezono finalinio ketverto dalyviai – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Lietuvos sporto universitetas (LSU), Šiaulių universitetas (ŠU), Mykolo Romerio universitetas (MRU) ir praėjusio sezono vidutiniokas Vilniaus universitetas (VU).

Praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai, vadovaujami naujo trenerio Roberto Giedraičio, savo aikštėje rezultatu 96:79 (28:23, 19:15, 34:21, 15:20) įveikė Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentus.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai – 47:38, tačiau per trečiąjį kėlinį šiauliečiai surengė tikrą atakų šou – uraganinio puolimo dėka sužaidė 10 minučių atkarpą 34:21 ir gerokai trūktelėjo į priekį – 81:59.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo daugiau formalumas.

ŠU komandai 22 taškus surinko Arūnas Sakavičius (9 atk. kam.), Laurynas Jokubauskas – 21 (9 atk. kam.), Ignas Ramašauskas – 17 (10 atk. kam.), Augustas Pampikas – 13 tšk.

Kitas rungtynes šiauliečiai žais spalio 19 d. Kaune su Kauno kolegijos komanda.