Saparniene PLAY

Saparniene PLAY
Šiaulių universiteto mokslo ir meno prorektorė profesorė Diana Šaparnienė pasidalijo savo įžvalgomis apie savivaldos reikšmę mokslo ir bendruomenės gyvenimui.

Kalbinome profesorę norėdami sužinoti, kokios visuomenės aktualijos skatina Socialinių mokslų fakulteto Viešojo administravimo katedros mokslininkus domėtis savivalda, viešuoju valdymu, organizuoti įvairius renginius ir diskutuoti kartu su Lietuvos ir užsienio mokslininkais, valdžios atstovais, verslininkais ir regiono bendruomene. Mokslininkė D. Šaparnienė atsako į klausimus, kas yra „geras valdymas“, nuo ko priklauso valdymo sėkmė, kaip Šiaulių universitetas prisideda prie regiono savivaldos kūrimo ir kt.

Nuo 2007 metų spalio 10 dieną Lietuvoje minima Savivaldos diena. Šią savaitę Šiaulių universitetas tradiciškai organizuoja keletą Savivaldos dienai skirtų renginių, kuriuose kviečia dalyvauti ir Universiteto bendruomenės narius.

Pokalbio vaizdo įrašą rasite Universiteto Youtube, Facebook paskyrose, taip pat mūsų svetainėje adresu „Naujienos“ -> „Videonaujienos“. 

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.

Grįžti