sporto diena20153

sporto diena20153
Šių metų spalio 1 dieną, ketvirtadienį, buvo švenčiama Kūno kultūros ir sporto diena. Edukologijos fakulteto Kūno kultūros ir sporto edukologijos katedros bendruomenė kartu su socialiniais partneriais – Šiaulių sporto gimnazija, sporto mokykla „Dubysa“ – pakvietė šiauliečius kartu paminėti Kūno kultūros ir sporto dieną Šiaulių „Akropolyje“.

Šiemet tradicinis Kūno kultūros ir sporto edukologijos katedros renginys iš P. Višinskio aikštės persikėlė „po stogu", t. y. į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis". Renginį sveikinimo žodžiu pradėjo Edukologijos fakulteto dekanė doc. dr. Erika Masiliauskienė. Anot dekanės, Edukologijos fakulteto studentai ne tik studijuoja kūno kultūrą, bet ir derina studijas su sportu ir darbu. Todėl neatsitiktinai šiam renginiui buvo pasirinktas Šiaulių prekybos ir pramogų centras „Akropolis".

Šventės organizatoriai sulaukė didelio aktyvių dalyvių ir žiūrovų būrio. Įdomią pramankštą surengė bei Lotynų Amerikos šokių, futbolo, krepšinio, tinklinio, gatvės gimnastikos elementų mokė Edukologijos fakulteto kūno kultūros studijų programos III kurso studentai Ieva Skrudenytė, Tomas Rapalavičius, Martynas Plučius,  Dainius Kučinskas bei I kurso studentas Juozas Eigminas. Renginio nuotaiką kūrė bei geras dalyvių emocijas palaikė ŠUSA prezidentė Margarita Vagdarytė, kūno kultūros studijų programos III kurso studentė.

Žiūrovus savo pasirodymais taip pat džiugino stalo teniso, BMX, karatė, imtynių, tae bo, jogos, tekvondo sporto šakų atstovai.

Aktyviausi renginio dalyviai bei žiūrovai buvo apdovanoti Šiaulių „Akropolio“ įsteigtais prizais: kvietimais į ledo areną, 5D kiną, dovanų kuponais bei čekiais.

Kūno kultūros ir sporto dieną suorganizavo Edukologijos fakulteto Kūno kultūros ir sporto edukologijos katedros lektorius Arūnas Grabauskas, administratorė Laima Reinotienė bei ištęstinių studijų kūno kultūros programos studentas  Linas Mikalauskas.

Kūno kultūros ir sporto edukologijos katedros inf. ir nuotr.

sporto diena20151
sporto diena20151
sporto diena20152
sporto diena20152
sporto diena20154
sporto diena20154
 
Grįžti