Senjoru diena20154

Senjoru diena20154
Spalio 1 dieną Šiaulių universiteto botanikos sodas pakvietė senjorus į nemokamas ekskursijas – tai dovana jiems Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga. Botanikos sode apsilankę senjorai ne tik dalyvavo ekskursijoje, jie buvo vaišinami sode užaugintų žolelių arbata.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena Jungtinių Tautų iniciatyva minima kasmet spalio 1-ąją nuo 1991 m. Šią dieną organizuojami įvairūs renginiai senjorams, jie kviečiami pasivaišinti nemokama arbata ar kava, pasinaudoti sporto klubų, laisvalaikio centrų, miesto baseinų paslaugomis, apsilankyti teatre, parodų galerijose, koncertų salėse ir pan. – renginių ir veiklų kasmet tik daugėja. Šią dieną prekybininkai paprastai taiko nuolaidas senjorų pirkiniams. Tokiomis iniciatyvomis skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į pagyvenusių žmonių problemas, išreikšti jiems pagarbą.

Šiandien senjoru save vadinti gali kas penktas miesto ir kas ketvirtas kaimo gyventojas Lietuvoje. Vienas dirbantis Lietuvos gyventojas išlaiko tris pensinio amžiaus žmones.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Botanikos sodo nuotr.
Senjoru diena20153
Senjoru diena20153
Senjoru diena20152
Senjoru diena20152
Grįžti