Strelcovas

Strelcovas
Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto Istorijos katedros docentas dr. Simonas Strelcovas  šių metų pavasarį skaitė pranešimą „Šiandieninės tarptautinės politikos iššūkiai Lietuvai“ Šiaulių Didždvario gimnazijoje vykusioje konferencijoje „Informaciniai iššūkiai šiuolaikinėje visuomenėje“ (pagal projektą „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“). Docento pranešimo vaizdo įrašą dabar galima peržiūrėti Ugdymo plėtotės centro sukurtoje svetainėje Mokytojo TV.

Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldus Ugdymo plėtotės centras savo svetainėje Mokytojo TV skelbia įvairią projektų metu sukurtą vaizdo medžiagą: mokomuosius filmus, animuotus pristatymus, reportažus. Svetainėje taip pat skelbiami projektų konferencijų, seminarų, paskaitų, pokalbių įrašai, vaizdo pamokos, interviu, kūrybinės serijos, vaizdo įrašai su lietuviškais subtitrais, savanorių įrašai, kaupiama vaizdo medžiaga, naudinga visiems švietimo sistemos dalyviams.

Projektas „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“, kurio įvadinėje konferencijoje doc. dr. S. Strelcovas skaitė savo pranešimą, vykdomas Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje iniciatyva. Pagrindiniai projekto siekiai – remiantis geriausiais Šiaurės šalių pavyzdžiais sukurti sistemines prielaidas medijų ir informacinio raštingumo ugdymui ir pagrindą tolesniam Lietuvos (ir Baltijos šalių) bendradarbiavimui su Šiaurės šalimis medijų ir informacinio raštingumo srityse, taip pat plėtoti tokias šiaurietiškas vertybes kaip atviros visuomenės svarba, pagarba, ugdyti tolerantiškus, kritiškai mąstančius ir atsakingus piliečius.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.

Grįžti