dailesterapija 8

dailesterapija 8
Rugsėjo 21 dieną Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto Universitetinio sveikatinimo ir konsultavimo paslaugų centro iniciatyva buvo surengtas meno terapijos seminaras „Dailės terapijos metodai dirbant su asmeninių nesėkmių patirtimi". Jį vedė Pozityvių technologijų ir konsultavimo instituto (Maskva) habil. dr. profesorė Liudmila Lebedeva.
Seminare dalyvavo profesorės L. Lebedevos metodikų sekėjai bei klausytojai ne tik iš Šiaulių apskrities, bet ir iš kitų Lietuvos vietovių. Tarp jų buvo psichologų, meno terapeutų, socialinių pedagogų, socialinių darbuotojų, bendrojo lavinimo mokyklų mokytojų, ikimokyklinių įstaigų auklėtojų ir neformalaus ugdymo pedagogų.
Seminaro metu buvo pasiūlyta atlikti praktinį darbą remiantis naujomis autorinėmis metodikomis, kurios padeda atpažinti asmeninės patirties priežastis, surasti asmeninių pozityvių resursų ir įveikti traumuojančias emocines, psichologines pasekmes.
Šias naujas metodikas savo darbe plačiai taiko specialistai, konsultuojantys įvairių amžiaus grupių žmones, šeimas. Jas taip pat galima taikyti individualiai kaip pagalbą sau esant sudėtingose gyvenimo situacijose.

Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto inf.
A. Paulausko nuotr.

 

dailesterapija 1
dailesterapija 1
dailesterapija 3
dailesterapija 3
dailesterapija 2
dailesterapija 2
dailesterapija 4
dailesterapija 4
dailesterapija 5
dailesterapija 5
dailesterapija 6
dailesterapija 6
dailesterapija 7
dailesterapija 7
 
Grįžti