ka veiki1

ka veiki1
Rugsėjo 10 d. Šiaulių universiteto Technologijos ir gamtos mokslų fakultetas dalyvavo laisvalaikio parodoje „Ką veiki?“, surengtoje Šiaulių arenoje. Fakultetas šiemet pristatė jo iniciatyva 2015 m. įkurtą Šiaulių robotikos klubą, kurio nariai žadino parodos dalyvių smalsumą robotų varžybomis.  

Šiaulių arenoje organizuojamoje kūrybiško / aktyvaus laisvalaikio idėjų parodoje „Ką veiki?“, pristatančioje jaunimo neformalaus ugdymo veiklas, Šiaulių universitetas dalyvauja antrą kartą. Šiemet Universitetui atstovaujantis Technologijos ir gamtos mokslų fakultetas pristatė praeitais mokslo metais įkurtą Šiaulių robotikos klubą.

Šiaulių universitete veikiantis Robotikos klubas vienija Šiaulių miesto robotikos entuziastus. Klubo veikloje dalyvauja ne tik Universiteto dėstytojai ir studentai, bet ir Šiaulių jaunųjų technikų centro, Šiaulių „Saulėtekio“, Juliaus Janonio, Lieporių gimnazijų, „Romuvos“ ir Dainų progimnazijų mokiniai.

Studentų, mokinių ir jų mokytojų sukonstruoti robotukai, jų tarpusavio kovos, išmanus manevravimas įvairiomis trajektorijomis sudomino ne vieną parodos lankytoją. Pasižiūrėti, kaip manevruoja robotai, stabteldavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

Parodoje „Ką veiki?“ dalyvavo per 80 organizacijų, kurios pristatė daugiau kaip 100 įvairiausių veiklų. Be robotų varžybų, buvo galima stebėti mažai kieno regėtas tarakonų varžybas, jojimo poniais pamokėles, grafičių meistrų kūrybą, triušiukų šuolių per kliūtis turnyrą, dalyvauti įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

Šiaulių universiteto atstovai taip pat dalyvavo parodos dieną surengtose konferencijose „Šiauliai – jaunimo miestas. Misija įmanoma“ ir „Kelias į sėkmingą gyvenimą – neformalusis ugdymas(is)?“, kuriose buvo diskutuojama apie jaunimo problemas ir galimybes, neformaliojo ugdymo naudą.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf. ir nuotr.

ka veiki2
ka veiki2
ka veiki3
ka veiki3
ka veiki4
ka veiki4
ka veiki5
ka veiki5
ka veiki6
ka veiki6
ka veiki8
ka veiki8

Grįžti