Erasm 11

Erasm 11

 

Šį semestrą studijas Šiaulių universitete pradėjo 38 užsienių šalių studentai, atvykę semestro studijoms pagal Erasmus ir kitas mainų programas bei 15 studentų, studijuojančių pagal pilnas bakalauro ar magistro studijų programas iš Turkijos, P. Korėjos, Kolumbijos, Gruzijos, Latvijos, Bulgarijos, Čekijos, Japonijos, Italijos, Graikijos, Austrijos, Kazachstano, Šri Lankos, Indijos ir Ukrainos.

Rugsėjo 2 d. Universiteto Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos specialistai bibliotekoje užsienio šalių studentams surengė Lietuvos, Šiaulių miesto ir Universiteto pristatymą. Studentus pasveikino Šiaulių universiteto mokslo ir meno prorektorė prof. dr. Diana Šaparnienė ir Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos direktorė Regina Karvelienė. Susitikimo metu užsienio šalių studentai susipažino su fakultetų ir institutų koordinatoriais, tarptautinės asociacijos ESN ŠU (Erasmus Student Network at Šiauliai University) nariais.

Užsieniečiai buvo supažindinti su pagrindinėmis gyvenimo universiteto bendrabutyje taisyklėmis, pristatomas studijų procesas. Renginyje taip pat dalyvavo Šiaulių miesto policijos darbuotojai, kurie papasakojo apie viešąją tvarką mieste, patarė, kur kreiptis nelaimės atveju.

Šią savaitę užsienio studentai buvo supažindinti su Šiaulių miestu. Netrukus jų taip pat laukia sutiktuvių vakarėlis („Welcome party“), iškyla ant Salduvės kalno, kiti ESN ŠU mentorių ruošiami susipažinimo ir orientaciniai žaidimai.

Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos inf.
Zenono Ripinskio nuotr.
Erasm 1
Erasm 1
Erasm 3
Erasm 3
Erasm 4
Erasm 4
Erasm 9
Erasm 9
Erasm 6
Erasm 6
Erasm 7
Erasm 7
Erasm 2
Erasm 2
Erasm 13
Erasm 13
Erasm 10
Erasm 10
     
Grįžti